«Не факт, що ми будемо штурмувати Мелітополь» – військовий експерт розповів про прийдешній наступ української армії

"Не факт, что мы будем штурмовать Мелитополь" – военный эксперт рассказал о грядущем наступлении украинской армии

Військові рф і колаборанти, які захопили владу на Мелітопольщині, більше не вірять у те, що "росія тут назавжди". Рашисти розуміють, що їхні дні на українській землі полічені. 

Паніка, яка нині панує серед загарбників на тимчасово окупованій частині Запорізької області, цілком зрозуміла. Російські фашисти прекрасно розуміють, що Мелітополь є ключем до визволення півдня країни і Криму зокрема. Про це неодноразово говорив полковник запасу ЗСУ Олег Жданов. В інтерв'ю ТСН.ua військовий експерт розповів, наскільки важко буде українським захисникам вибити ворога з Мелітополя.

За його словами, багато чого залежатиме від морально-психологічного стану армії рф, наскільки вони готові сьогодні вмирати за місто, яке захопили в перші дні повномасштабного вторгнення, і оборонятися на цих рубежах. 

— Не факт, що ми будемо штурмувати Мелітополь. Якщо в нас буде успіх і ми просуватимемося вглиб, то Мелітополь потрапить в облогу сил оборони України. Скільки вони витримають без їжі, патронів і палива — це питання часу. Ми можемо 1-3 дні почекати, поки не з'явиться білий прапор. Тому в лоб ніхто не піде штурмувати ці окопи, — пояснив Олег Жданов.

Експерт додав, що різниця в тому, що ЗСУ не застосовує методи Другої світової війни, на відміну від російської армії. На щастя, партнери України допомагають нашим захисникам оволодіти сучасними методами ведення війни, зокрема й маневреним наступом.

— Я думаю, що буде дуже багато несподіванок у плані тактики застосування військ у контрнаступальній операції, особливо для російського командування, коли вони побачать це наочно. Вони чули про це, бачили в навчальних фільмах НАТО, але тут вони можуть усе випробувати на собі, коли ми почнемо це застосовувати, — зазначив Олег Жданов.

Тим часом російські загарбники розуміють, що вже незабаром їм доведеться тікати з території Мелітопольщини, тож залишають місцевим жителям подарунки на довгу, але зовсім не світлу, пам'ять.

Джерело

Новости Украины