Не відкладайте на потім: чоловік Руслани Писанки в день річниці їхнього шлюбу дав пораду закоханим

Не откладывайте на потом: супруг Русланы Писанки в день годовщины их брака дал совет влюбленным

Руслана Писанка та Ігор Ісаков 21 вересня могли б відсвяткувати десятиліття шлюбу, якби не онкологія, яка забрала життя акторки та телеведучої на 57-му році. У день річниці весілля чоловік покійної знаменитості написав щемливий пост, у якому нагадав закоханим про важливе.

"В мене сьогодні своє свято: символічне, болюче, але дуже світле. Прийшло від гугл — календар нагадування, запланований Русею. Ключове: у затишному місці й… смачно! Тож… зі святом! Бережемо себе й близьких, піклуємось, й головне: якщо хотіли щось сказати, зробити, побажати своїй половинці, не відкладайте це на потім. Робіть те саме зараз, щоб не було пізно", — написав чоловік на своїй сторінці у Facebook та поділився спогадом дворічної давності.

Ігор Ісаков та Руслана Писанка познайомилася у соціальній мережі. Це сталося у 2009 році, коли у акторки були важкі часи: не було роботи та засобів на існування.

Тоді артистка багато часу почала проводити на сайтах знайомств та спілкувалася з різними чоловіками. Якось їй написав Ігор і запросив на чай. У чаюванні Писанка відмовила, але номер телефону залишила. За два тижні пара зустрілася, а 2012-го зіграла весілля. У 2017 році подружжя брали участь у проекті СТБ "Зважені та щасливі", після чого дуже полюбилися глядачам.

Руслана Писанка померла 19 липня 2022 року. У акторки та телеведучої була онкологія, хвороба була запущена та швидко прогресувала. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну знаменитість поїхала до Німеччини, де лікарі й діагностували у неї смертельну хворобу.

https://apostrophe.ua/ua/article/lime/learn/2022-09-22/ne-otkladyivayte-na-potom-suprug-ruslanyi-pisanki-v-den-godovschinyi-ih-braka-dal-sovet-vlyublennyim/48186