«Нечисть йде в лобову, ми насипаємо, все гуд»: військові з передової розповіли правду про Бахмут і Соледар

"Нечисть идет в лобовую, мы насыпаем, все гуд": военные с передовой рассказали правду о Бахмуте и Соледаре

Після низки тривожних новин з Бахмута та Соледара про ситуацію в коментарі для ТСН.ua повідомили військові, які безпосередньо є учасниками бойових дій на передовій.

"Якщо коротко: з Бахмута окупанти позабирали найманців, "вагнерів", кинули їх до Соледару. Там вони намагаються зайти із флангів, оточити Соледар. Але вони більше перемагають у Tik-Tok та Telegram", — каже  військовий на позивний Киянин.

До цього він додає: "Наші хлопці їм наваляли так, що втрати в них великі. Я сумніваюсь, що вони (окупанти – Ред.) візьмуть Соледар. По Бахмуту ситуація така: наша артилерія насипала та насипає настільки, що ворог просто злиняв звідти. Я в Бахмуті вже тривалий час, досі такого не було. Ні Бахмут, ні Соледар ніхто здавати не буде. Щодо "захвату" шахт в Соледарі – це брехня".

Інший військовий, відомий командир групи аеророзвідників "Птахи Мадяра" на позивний Мадяр, нам в коментарі так охарактеризував обстановку в Соледарі: "Цю війну в Соледарі вони (окупанти – Ред.) програли з ганьбою. ЗСУ зайняли оборону на конкретних рубежах. Ми ловимо всю ту нечисть, яка йде примітивно, в лобову, та наражається на шквальний вогонь воїнів ЗСУ. У нас ніяких відходів та провалів немає! Доповідаю це суспільству, перебуваючи безпосередньо тут. Ситуацію я також прояснюю, публікуючи відповідні відео. У окупантів нуль просування. З їхнього боку купа трупів, якусь частину вони позабирали, якась – позамерзала. Але те, що їх багато – це факт. Вони лізуть – ми насипаємо. Все гуд".

Обидва військових при цьому зазначили, що, на жаль, в соцмережах дуже часто поширюється багато перекрученої інформації та коментарів. Через це радять користуватись перевіреною інформацією.

Своєю чергою, офіційно в міністерстві оборони повідомляють, що в Соледарі та на Бахмутському напрямку зараз тривають найважчі бої.

"Жорстокі та найважчі бої сьогодні тривають в районі Соледара на Бахмутському напрямку. Попри складну обстановку, українські воїни відчайдушно б'ються. Ворог намагається безуспішно прорвати нашу оборону і захопити Соледар, несе великі втрати", – зазначила на брифінгу 12 січня заступниця міністра оборони Ганна Маляр та додала, що підступи до міста сьогодні фактично всіяні тілами вбитих путінських військових.

https://tsn.ua/exclusive/nechist-yde-v-lobovu-mi-nasipayemo-vse-gud-viyskovi-z-peredovoyi-rozpovili-pravdu-pro-bahmut-i-soledar-2242759.html

 

 

Джерело

Новости Украины