Неповнолітня втекла до коханого з соцмереж в Хмельницьку область

Декілька днів тому до працівників Новоушицького відділення поліції звернулись колеги з Світловодського відділу поліції, що в Кіровоградській області, із проханням допомогти в пошуках зниклої неповнолітньої дівчинки 2005 року народження.

Про зникнення доньки заявила схвильована мати, яка місця собі не знаходила, не знаючи, куди могла подітись її п’ятнадцятирічна Аня. В звичайній українській сім’ї, в якій батьки виховують семеро діток, ніхто не був готовий до такої ситуації. Тому в надії на допомогу мати дівчинки звернулась до поліції.

Отримавши оперативну інформацію, що дитина може знаходитись в Новоушицькому районі Хмельницької області, працівники Світловодського відділу поліції негайно зв’язались з місцевими колегами. Опрацювавши наявну інформацію, новоушицькі поліцейські направились на пошуки дівчинки.

Дізнавшись про можливе місце перебування дитини в одному із сіл району, поліцейські поїхали перевірити цю інформацію, але, нажаль, дівчинки там не було. В той час, весь особовий склад відділу невпинно розповсюджував інформацію про зникнення дівчинки по всій території обслуговування, орієнтуючи людей. Через деякий час жителі одного з сіл району повідомили, що схожа за описом дівчинка перебуває в одному з будинків у них в селі.

Дільничний офіцер поліції сектору превенції Новоушицького відділення поліції Анатолій Круліковський негайно направився за вказаною адресою і, на щастя, виявив п’ятнадцятирічну Анну цілою та неушкодженою. Як це часто буває в її віці, дівчинка втекла з дому через закоханість.

З хлопцем 2000 року народження з Новоушицького району вона спілкувалась у соцмережах. А як тільки випала нагода, поїхала в гості до коханого.

З дівчинкою було проведено профілактичну бесіду, під час якої вона зрозуміла можливі наслідки такого необдуманого вчинку і пообіцяла більше такого не робити.

Новоушицькі поліцейські дитину нагодували і заспокоїли, адже чужих дітей не буває. Працівники Світловодського відділу поліції доставили дівчинку додому до схвильованих батьків в Кіровоградську область.

Ця історія має щасливе закінчення. Можливо завдяки оперативній співпраці правоохоронців, а можливо за збігом обставин, можливо дякуючи небайдужим людям. Головне, що дитина знайдена живою і здоровою.

Источник