«Незламний духом, безсмертний душею»: у Львові відкрили меморіальну дошку Тараса Бобанича (ФОТО,ВІДЕО)

Фото: Varta1

Сьогодні 23 лютого, на вулиці Городоцькій, відкрили Меморіальну таблицю командиру 2-го батальйону ДУК “Правий сектор”, Герою України Тарасу Бобаничу (Хаммеру).

Фото: Varta1

Про це інформує Varta 1.

Таблицю встановили на стіні будівлі Львівського державного університету внутрішніх справ, де навчався Тарас.

Фото: Varta1

Ректор Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України Роман Благута наголосив, що доки Герой є у нашій пам’яті, доки ми шануємо його — він живий.

«Як свідомий громадянин і фахівець у галузі права, Тарас Бобанич вирішив захищати територіальну цілісність і незалежність України. Він активно займався патріотичним вихованням молоді, був лідером для побратимів», — зазначив Роман Благута.

Вшанувати пам’ять Героя прийшли його рідні, колеги, побратими, громадськість, представники міської й обласної влади, студенти.

У перші години після повномасштабного наступу Тарас Бобанич зібрався на війну. Як командир «Хаммер» був на полі бою там де важко, де намагався прорватися ворог. Його побратим «Лев» розповів, що Тарас з 2015 року був як брат і наставник, переживав, допомагав, давав настанови.

Нагадаємо, Тарас Бобанич був активним учасником Революції Гідності. З 2014 року воював проти окупантів у складі ДУК «Правий сектор».

Також брав участь у бойових діях в складі 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС. У 2019 році став заступником командира ДУК ПС з питань діяльності резервних підрозділів. А у 2020 році був обраний членом Проводу Національно-Визвольного Руху «Правий сектор».

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Тарас Бобанич очолив 2-й окремий батальйон ДУК ПС. Загинув у квітні під час виконання бойового завдання підрозділом на Ізюмському напрямку. 

Тарасу Бобаничу («Хаммеру») президент України присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» – посмертно. 

Нагадаємо, сьогодні у Львові над могилами новітніх Героїв у небо запустили «промені пам’яті» .

Джерело

Новости Украины