Німецькі компанії отримали інвестгарантії в Україні. Bayer та Fixit готові розширюватися


Німецькі компанії отримали інвестгарантії в Україні. Bayer та Fixit готові розширюватися

Роберт Габек (Фото: ЕРА)

Міністр економіки Німеччини Роберт Габек заявив в інтерв’ю телеканалу ZDF, що німецький уряд надасть гарантії компаніям, які інвестуватимуть в Україну під час війни.

Інвестиційні гарантії застосовуватимуться у разі руйнувань, наприклад, після ракетних ударів, виробничих потужностей німецьких компаній в Україні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: коротко про важливе

«Зазвичай, ми так не робимо, але в цьому випадку зробимо», – цитує міністра DW.

За словами Габека, німецький фармвелетень Bayer вже готовий інвестувати в Україну 60 млн євро. Також будівельна компанія Fixit майже вдвічі розширить свої потужності з виробництва будівельних матеріалів в Україні.

Міністр додав, що Німеччина розглядає Україну як альтернативу російському ринку, втраченому для німецьких компаній.

«Ми багато інвестували в Росію, і ринок було втрачено. Тепер можна пошукати інші ринки – чому б не Україна?» – сказав міністр після візиту до Києва 3 квітня.

Щоб німецькі компанії масово зайшли в Україну, необхідно створити для цього сприятливі інвестиційні умови та отримати гарантії з боку держави, вважає міністр.

  • 29 березня 2023 року Німеччина обіцяла Україні ще 12 млрд євро на військову допомогу.
  • 31 березня Німеччина погодилася допомогти модернізувати українську ГТС для транспортування водню.
  • 3 квітня до України прибув віцеканцлер Німеччини та представники німецького бізнесу.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Джерело

Новости Украины