Нива 1977 року, земельні ділянки та пенсії. Декларації голів міських громад Чернівецької області

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Вижницька громада. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівецькій області є 11 міських громад. Понад половина голів цих громад подали декларації за 2022 та 2021 рік. Решта має зробити це до 31 січня. Суспільне Чернівці розповідає, що задекларували голови міських громад області.

Олексій Чепіль. Вижницька громада

Голова Вижницької громади Олексій Чепіль задекларував п'ять земельних ділянок, будинок та гараж. Усе це купив з 2004 до 2016 року. Також вказав два авто у своїй власності — Нива 1977 року випуску та Славута 2000 року випуску, а також Калину 2009 року випуску, на яку має право користування.

Олексій Чепіль. Суспільне Чернівці

У декларації Чепіль вказав, що має акції у цукровому заводі "Хрещатик" та інвестиційні сертифікати у всеукраїнській інвестиційній компанії "Вінко". В останній інвестиційні сертифікати має й дружина Чепіля.

Голова Вижницької громади задекларував майже 690 тисяч гривень зарплати та 137 тисяч гривень пенсії. Також 99 тисяч гривень матеріальної допомоги на оздоровлення і вирішення соціально-побутових умов. У декларації також вказані 56 тисяч гривень процентів та 20 тисяч гривень доходу від продажу нерухомого майна. У його дружини — 65 тисяч гривень пенсії.

На банківських рахунках Чепіль зберігає 616 тисяч гривень та майже 11 тисяч доларів.

Наталя Цимбалюк. Новодністровська громада

Голова Новодністровської громади Наталя Цимбалюк задекларувала одну квартиру у частковій власності у Новодністровську, іншу у спільній власності з чоловіком та ще одну, де часткову власність має чоловік. Також у декларації Цимбалюк є земельна ділянка у Хмельницькій області.

facebook / Наталя Цимбалюк

Цимбалюк задекларувала 634 тисячі гривень своєї зарплати та 303 тисячі гривень зарплатні чоловіка. Також вказала у декларації майже 5 тисяч гривень за надання земельної частки (паю) в лізинг, оренду або суборенду.

Марія Нікорич. Новоселицька громада

Марія Нікорич, яка є головою Новоселицької громади, задекларувала у спільній частковій власності квартиру у Новоселиці, та у своїй власності три земельні ділянки й будинок у Ванчиківцях. Ще дві ділянки у Ванчиківцях у власності чоловіка.

decentralization.gov.ua

У декларації Нікорич 702 тисячі гривень зарплати, 116 тисяч гривень пенсії та 11 тисяч гривень доходу від надання майна в оренду агровиробничому підприємству. Також у декларації вказаний дохід чоловіка: 85 тисяч гривень пенсії, 91 тисяча депозиту та понад 5 тисяч гривень від надання майна в оренду тому ж агровиробничому підприємству.

Василь Козак. Сокирянська громада

Василь Козак, який є головою Сокирянської громади, подав щорічну декларацію за 2021 рік. У його власності житловий будинок та дві земельні ділянки у Романківцях, ще одна — у селі Грубна. Ще 13 земельних ділянок у Дністровському районі у власності дружини. Також у спільній частковій власності дружини — дача та земельна ділянка у Ломачинцях.

facebook-сторінка Василя Козака

Найбільша земельна ділянка, вказана у декларації, має площу у понад 18 тисяч квадратних метрів. Дата набуття права на неї — 2021 рік, а вартість на дату набуття права або за останньою грошовою оцінкою — 87 тисяч гривень.

Серед транспорту подружжя — легковики ВАЗ 2008 року випуску, Mercedes-Benz 212D 1999 року випуску та Toyota Camry 2008 року випуску. Також квадрацикл Polaris Sportsman 800, причіп й мотоцикл Yamaha Tricity.

Дружина має корпоративні права та є бенефіціаром у п'яти підприємствах: Агросад — 2005, Буковина Агросвіт, Буковинський сад, Фрукти Буковини та Буковинський зернопродукт.

Козак задекларував 583 тисячі зарплати та 102 тисячі пенсії. У дружини — 61 тисяча зарплати за основним місцем роботи у компанії "Буковинський сад", а також 9 тисяч та 320 тисяч — зарплати за сумісництвом у фірмах "Агросад — 2005" та "Буковина Агросвіт". Також у декларації вказані 129 тисяч гривень пенсії дружини.

У розділі грошових активів у Василя Козака вказані 768 тисяч гривень на банківських рахунках, 100 тисяч гривень та 25 тисяч євро готівки. У дружини — 11 тисяч гривень на банківських рахунках, 20 тисяч гривень, 99 тисяч доларів та 50 тисяч євро готівки.

Ігор Матейчук. Сторожинецька громада

Голова Сторожинецької громади Ігор Матейчук вказав дві земельні ділянки у Сторожинці, житловий будинок у Панці, квартиру, два нежитлових приміщення та гуртожиток у Сторожинці. У власності дружини — два нежитлових приміщення, магазин, дві земельні ділянки та гараж у Сторожинці. Також дружина орендує ділянку на речовому ринку у Сторожинці.

Ігор Матейчук в центрі фото. Facebook / Сторожинецька міська рада

У декларації вказані легковики Mercedes W210 1997 року випуску та Sitroen Berlingo 2010 року випуску.

У доходах Ігор Матейчук задекларував 93 тисячі пенсії, 17 тисяч сплати по зеленому тарифу, 856 тисяч гривень зарплати, 9 тисяч соцвиплат та 147 тисяч матеріальної допомоги. У дружини — 250 тисяч гривень доходу від підприємницької діяльності.

Андрій Дранчук. Хотинська громада

Голова Хотинської громади Андрій Дранчук задекларував земельну ділянку та житловий будинок у Хотині. У власності дружини — шість земельних ділянок у Хотинській громаді. Також у власності дружини два авто: Daewoo Sens 2005 року випуску та Peugeot Rifter 2019 року.

Андрій Дранчук у центрі фото. facebook / Андрій Дранчук

Дружина є бенефіціаром фермерського господарства. У доходах Дранчука — 746 тисяч гривень зарплати, дохід від підприємницької діяльності — 1,7 мільйона гривень.

У 2019 році дружина брала кредит на 320 тисяч гривень, з яких 170 тисяч ще має повернути.

Раніше Суспільне Чернівці розповідало, що задекларував голова Чернівецької міської громади:

Читати ще

Читати ще Менше готівки, ніж було, та корпоративні права на понад 70 млн грн. Що задекларував міський голова Чернівців Клічук

Хто поки не подав декларації

Голова Вашківецької громади Микола Перч, голова Герцаївської громади Василь Скрипкару, Василь Радиш, який є головою Заставнівської громади, голова Кіцманської громади Сергій Булега.

Читати ще

Читати ще Скільки торік заробили міські громади Буковини та їхні голови — рейтинг

Читати ще 4 млн грн від цінних паперів та кредит на купівлю авто. Що задекларували топпосадовці Чернівецької міської ради

Читати ще Що задекларували директори департаментів Чернівецької міської ради

Читати ще Що задекларували начальник Чернівецької ОВА та його заступники

Читати ще Майно у власності дружини або в інших областях. Що задекларували керівники комунальних підприємств Чернівців

Що відомо про відкриття декларацій

  • Подати щорічні декларації за 2021 та 2022 роки потрібно до 31 січня 2024 року. Водночас декларації за 2023 рік треба подати у період з 1 січня по 31 березня 2024 року.
  • Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) 10 грудня 2023 року відкрило публічний цілодобовий доступ до реєстру декларацій.
  • 12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України № 3384-ІХ про відновлення декларування. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року.
  • У перші ж дні повномасштабного наступу Голова НАЗК публічно озвучив позицію Національного агентства: "Спочатку перемога, а потім декларування". Дещо пізніше 7 березня набрав чинності Закон №2115-ІХ, який переніс дедлайн подання будь-яких звітних документів на 3 місяці після закінчення воєнного стану.

Новости Украины