«Нивівське» дербі у Вінниці завершилося безгольовою нічиєю

За інформацією: Суспільне Вінниця.

У Вінниці відбулася зустріч лідерів чемпіонату України у Другій Лізі. Вінницька "Нива" на "Центральному міському стадіоні" зіграла у нульову нічию із "Нивою" Бузовою з Київщини.

Київляни на "нивівське" дербі приїхали де-факто в статусі чемпіона Другої ліги ПФЛ.

З перших хвилин протистояння команди обмінялись гострими атаками. Попри пресинг із боку обох колективів, відкрити рахунок у першому таймі нікому з них не вдалось. Тож у роздягальні футболісти пішли за цифр 0:0 на табло.

Попри щільну гру від обох суперників, провести гол жодному з них так і не вдалось. На 5-х додаткових хвилинах реалізованих моментів так і не сталось, тож рахунок залишився незмінним — 0:0.

"Нива" Вінниця – "Нива" Бузова 0:0

"Нива" Вінниця: – 35. Коваленко (в) 23. Борячук (к) 16. Насіменто 3. Лотоцький 77. Грачов 8. Кольцов 20. Шевчук 70. Швець 17. Жуков 11. Страшкевич 10. Загорулько.

Наразі "Нива" Бузова випереджає вінничан на 10 очок, а граючий президент вінничан Артур Загорулько (11 голів) на один влучний удар попереду від гравця "Ниви" Бузової Івана Сомова, який до останніх турів незмінно очолював бомбардирські перегони.