Новий Opel Movano готується до дебюту в Україні

Німецький Opel розширює свою гаму комерційних машин на вітчизняному ринку. До українського дебюту готується нова генерація сімейства Movano. Як стверджують у компанії, нове покоління з потужним та витривалим дизельним двигуном є найбільш конкурентоспроможною пропозицією, яку Opel коли-небудь пропонував у сегменті ринку легких комерційних автомобілів (LCV).

Про це повідомляє пресслужба виробника. Новий Opel Movano знайде рішення для будь-якого завдання: від перевезення персоналу та міських поїздок до створення таких унікальних автомобілів, як ізотермічний фургон або карета швидкої допомоги.

Новинка створена на найпопулярнішій платформі в цьому сегменті. Новий Opel Movano пропонує широкий вибір кузовів та версій, а також відмінні вантажні можливості. Завдяки внутрішній ширині кузова між колісними арками 1422 мм та 1870 мм – між бічними панелями простота завантаження нового фургона є еталонною серед конкурентів.

У варіанті кузова H3 бічні двері мають вантажний отвір висотою 2,03 м – також чудовий показник у класі. Разом із задніми дверима, які відкриваються на 180 градусів (із можливістю розсування до 270 градусів), це гарантує максимальну простоту й легкість завантаження великогабаритних речей. Діапазон повної маси автомобіля (GVW) є одним із найширших у цьому класі та становить від 3,5 до 4 тонн, а максимальне корисне навантаження досягає 2,1 тонни. Покупці можуть вибрати з чотирьох варіантів довжини, трьох варіантів висоти. Залежно від версії вантажний відсік має об’єм від 8 до 17 м³.

Стандартна кабіна має один ряд із трьох сидінь, але також доступна подвійна кабіна з другим рядом сидінь, розрахованим на чотирьох пасажирів. Нарешті, щоб задовольнити особливі запити покупців, новий Movano доступний у варіанті шасі або бортової платформи з одинарною або подвоєною кабіною, що підходить для створення індивідуальної надбудови. Movano є ідеальною базою для різних автомобілів: починаючи з традиційних фургонів і закінчуючи спеціальними автомобілями, бортовими вантажівками, рефрижераторами тощо.

Новинка оснащується перевіреним та надійним дизельним двигуном 2,2 BlueHDi на 165 к.с. та обертовим моментом 370 Нм, що працює в парі зі 6-ступеневою механічною КП. Він має низький рівень викидів  CO₂ (Euro 6.1) та чудову паливну економічність.

Новий Movano приєднається до вже відомих моделей Combo та Vivaro, завершуючи формування оновленої лінійки LCV-автомобілів бренду.

Як розповідав OBOZREVATEL раніше, стало відомо українські ціни на новий Opel Astra.

Джерело

Новости Украины