Новий Skoda Superb показали на офіційних фото

Чеська компанія Skoda показала абсолютно новий Superb. Новинка буде доступна в кузовах універсал і ліфтбек.

Ліфтбек за рахунок величезної кришки багажник є практичнішим, ніж традиційний седан. Шанувальники марки пам’ятають, що друге покоління сучасного Superb отримало незвичайну систему Twindoor, яка дозволяла відкривати окремо багажник або усю задню панель зі склом.

Така сама система має бути і в новій моделі четвертого покоління, яка буде більшою, ніж її попередниця, оскільки її довжина збільшилася на 43 мм, до 4912 мм. Висота зросла на 12 мм, до 1481 мм, а ширина та колісна база залишилися колишніми: 1834 мм та 2841 мм відповідно.

Завдяки цьому Superb 2024 пропонує збільшену на 11 мм висоту стелі спереду і на 6 мм ззаду. Об’єм багажника збільшився на 20 л – до 645 л.

Skoda поки не демонструє інтер’єр, але він повинен бути майже ідентичний інтер’єру універсалу Superb з 13-дюймовим сенсорним екраном, 10-дюймовою цифровою приладовою панеллю і трьома поворотними циферблатами з вбудованими 1,25-дюймовими дисплеями.

Окрім звичайних комплектацій Sportline та Laurin & Klement, оновлена модель буде продаватися у версіях Essence та Selection, тоді як старі комплектації Active, Ambition та Style зникнуть.

Новости Украины