Облаштування передпокою: дизайнерка інтер’єру розкрила 5 секретів

Облаштування передпокою: дизайнерка інтер’єру розкрила 5 секретів

/ pinterest

Передпокій – приміщення, яке зустрічає гостей і дозволяє справити перше враження про будинок. Тому він має бути не тільки функціональним, але і затишним.

Джерело:

Інстаграм Ксенії Коваль

Для цього важливо заздалегідь продумати всі нюанси та дрібниці. 5 секретів облаштування передпокою розкрила дизайнерка інтер’єру Ксенія Коваль.

Цікаво Жалюзі у квартирі та будинку: що потрібно знати

Погодьтеся, перше враження важливе. Для вашого будинку або квартири таке враження справляє саме передпокій. Тому потрібно правильно все тут організувати. Як це зробити та на що звернути увагу? Сьогодні розкриємо 5 секретів його облаштування,
– зазначила Коваль.

5 секретів для ідеального передпокою

1. Мінімалізм і простір

Вхід у квартиру не слід захаращувати зайвими речами та меблями. У цьому місці має бути тільки найнеобхідніше, щоб було достатнього вільного простору.

2. Гарне освітлення

У передпокої важливо продумати якісне освітлення. За словами дизайнерки інтер’єру, необхідно підібрати потужні лампи у красивих світильниках.

Правильне освітлення задасть потрібний настрій у передпокої / Фото pinterest

Корисно Круті фішки для маленької ванної: що і як використати вдома

3. Все потрібне – під рукою

Для того щоб передпокій був максимально зручним, продумайте щоденний ритуал, щоб усього було достатньо. У вас має бути місце, куди повісити пальто, куди поставити сумку, де залишити ключі та ін.

4. Прикрасьте передпокій

Зробити передпокій неординарним і унікальним можна за допомогою цікавого елемента. Це може бути незвичайне дзеркало, велика картина або стильний світильник.

Придумайте родзинку для вашого передпокою​ / Фото pinterest

5. Організуйте взування

Для комфортного взування завжди краще мати можливість присісти. Лавка чи банкетка у цьому сенсі – прекрасне рішення. Під них завжди можна поставити взуття, яке зняли. Можливі й інші варіанти, звичайно. Головне – дотримуйтеся попередніх обмежень: мінімалізм, простір і зручність,
– резюмувала Ксенія Коваль.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Koval Studio Design (@koval.studio.design)

Источник

Новости Украины