Обласна рада опрацьовує механізми розв’язання питань управління комунальною власністю в умовах воєнного стану

Сьогодні відбулося засідання координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області при голові Запорізької обласної ради.

Відкрила засідання, яке відбувалося в режимі відеоконференції, голова Запорізької обласної ради Олена Жук. У заході взяли участь заступник голови обласної ради Геннадій Фукс, депутати Запорізької обласної ради – Елліна Позднякова-Кирбят’єва, Віталій Пасевін, Світлана Македонська, Павло Тимофєєв, Дмитро Траілін, Оксана Бугайчук, керівники структурних підрозділів обласної ради та обласних закладів і установ, представники Запорізької обласної військової адміністрації.

Олена Жук привітала усіх членів координаційної ради, які мають можливість долучитися до засідання в умовах воєнного стану.

– Всі ми тут маємо можливість знаходитися в безпечних умовах лише завдяки нашим захисникам. Ми намагаємося повернутися до нормального життя завдяки тим людям, що які сьогодні захищають нас і проливають свою кров за нашу державу і незалежність. Прошу всіх про це пам’ятати, – зазначила Олена Жук. 

Голова обласної ради наголосила на важливості організації оперативного та ефективного управління комунальною власністю, адже це питання не лише збереження майна, але й наповнення бюджету у надскладних воєнних умовах.

Олена Жук також проінформувала учасників засідання про зміни у складі координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області й окреслила основні завдання на поточний період. Зокрема, до персонального складу коордради увійшов депутат обласної ради Віталій Пасєвін.
Як зазначив начальник управління юридичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату обласної ради Єгор Мороз, наразі налагоджено постійний моніторинг стану справ щодо обласного майна, яке зазнало пошкоджень та /або зруйновано внаслідок бойових дій. На сьогодні, за його даними, зруйновано або пошкоджено 103 об’єкти нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області на площі майже 26 тис. м2. Ця інформація детально фіксується та надається правоохоронним органам для порушення відповідних справ і для подальшого обрахування збитків до відшкодування.

Сьогодні члени координаційно-дорадчої ради також розглянули питання про діяльність обласної ради у період воєнного стану та аспекти управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області, які потребують врегулювання.

Крім цього, члени коордради детально зупинилися на розгляді звернень обласних комунальних закладів та установ, які стосуються врегулювання кадрових питань та організації господарської діяльності.
Як наголосила голова обласної ради Олена Жук, засідання координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області відбуватимуться в постійному режимі для розв’язання питань, які потребують максимальної оперативності в умовах воєнного стану.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Источник