Обласна рада підсилює контроль за діяльністю комунальних підприємств, закладів та установ в умовах воєнного стану

На засіданні координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області при голові обласної ради було ухвалено рішення про проведення перевірки діяльності чотирьох комунальних підприємств та закладів.

Засідання координаційно-дорадчої ради відбулося сьогодні під керівництвом голови Запорізької обласної ради Олени Жук.

У порядку денному була низка питань, що стосуються поточної діяльності комунальних підприємств, установ та закладів обласної ради. Йшлося про узгодження кадрових питань, змін у штатних розписах, внесення змін до кошторисів та ін.

Багато з цих питань постали перед керівниками закладів та підприємств обласної ради у зв’язку з необхідністю функціонування в умовах воєнного стану. Так було ухвалене рішення про збільшення персоналу та фінансування для «Запорізького геріатричного пансіонату», який приймає у себе евакуйованих з тимчасово окупованих територій та постраждалих від бойових дій.

Розглянули члени координаційно-дорадчої ради і низку проблемних питань. Серед них проведення процедури відкритих торгів КЗ «Запорізький обласний центр культурної спадщини», яке викликало питання як з боку правоохоронних органів, так і з боку обласної ради.

З метою отримати більш детальну інформацію про діяльність підприємств, по яких виникли питання, заступник голови запорізької обласної ради Геннадій Фукс вніс пропозицію провести перевірку КНП «Санаторій медичної реабілітації «Глорія», КП «Фармація»,  КЗ «Запорізький обласний центр охорони культурної спадщини та КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти». Члени координаційно-дорадчої ради підтримали цю пропозицію.

Депутати обласної ради порушили під час засідання питання можливостей комунальних підприємств та закладів щодо розміщення та утримання внутрішньо переміщених осіб.

— З кожним закладом, інтернатом ми на зв’язку. Ми знаємо повністю всі потреби з точністю до літра молока та кілограма м’яса, які їм потрібні. На щастя, на сьогодні вони повністю забезпечені всім необхідним. Ми не знаємо, як довго ми будемо надавати ці послуги, але ми повинні готуватися до того, що  достатньо довго будемо опікуватися людьми, які потерпають від війни. Тому маємо думати над вирішенням питання фінансування. Відповідь на це питання – це оптимізація. І це важливе  і непопулярне рішення, яке ми повинні будемо ухвалювати, – наголосила голова обласної ради Олена Жук.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Источник