Обстріл Олексієво-Дружківки: поранено 4 цивільних, серед яких двоє дітей

У прокуратурі Донецької області повідомили про черговий обстріл Олексієво-Дружківки. Внаслідок ворожої атаки по житловому сектору поранення зазнали 4 особи, серед яких двоє дітей.

За даними слідства, 29 жовтня 2024 року окупанти атакували селище Олексієво-Дружківка. Засіб ураження поцілив по житловому кварталу. Внаслідок влучання боєприпасу поблизу багатоквартирних будинків в одному з них зайнялась пожежа.

Тілесні ушкодження отримала 37-річна мати та двоє її дітей – півторарічний хлопчик та дівчина 16 років. Також травмовано 74-річну пенсіонерку. У постраждалих діагностовано осколкові поранення, забої та садна. Пошкоджено 4 багатоквартирні будинки. Тип озброєння встановлюється.

«Прокурори на місці вживають всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил рф», – зазначають правоохоронці.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України