Очільник Львівщини повідомив про тривалість комендантської години під час Великодніх свят

Фото ілюстративне з відкритих джерел

На Львівщині Богослужіння у храмах області заплановані таким чином, що у Велику суботу їх будуть завершувати до початку комендантської години, а у Великодню неділю – розпочинати після комендантської години, з урахуванням часу на доїзд до церков.

Про це повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Другий рік поспіль відзначатимемо Воскресіння Христове в умовах воєнного стану. У зв’язку з цим тривалість комендантської години у нашій області залишається незмінною – з 00:00 до 05:00. Це означає, що з 00:00 до 05:00 не можна перебувати на вулиці та у громадських місцях без спеціальних перепусток і документів, що посвідчують особу», зазначив Козицький.

Богослужіння у храмах області заплановані таким чином, що у Велику суботу їх будуть завершувати до початку комендантської години, а у Великодню неділю – розпочинати після комендантської години, з урахуванням часу на доїзд до церков.

Читайте також: у Львові скасували нічні богослужіння на Великдень.

«Не забувайте про ницість ворога. Подбайте про свою безпеку. Не ігноруйте повітряних тривог. Пам’ятайте про тих, завдяки кому ще один Великдень настане – наших захисників і захисниць, які зараз на передовій», наголосив Козицький.

Джерело

Новости Украины