Одеса здобула медаль престижного турніру з боротьби

Юний борець з Одеси Дмитро Дойчев став призером Всеукраїнського турніру «Олімпійські надії» U-17 з греко-римської боротьби, який відбувся у Києві. Змагання проходили на призи олімпійського чемпіона Жана Беленюка та зібрали 182 спортсменів із 16 областей України.

Вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №16 представляв збірну Одеської області у ваговій категорії до 110 кілограмів. Після поразки у стартовому поєдинку майбутньому переможцю турніру Тимофію Приходьку з Києва одесит не припинив боротьбу. Через втішну сітку він здобув дві дострокові перемоги: спочатку над Матвієм Живобрицьким з Одеси, а згодом у сутичці за третє місце переміг Тимофія Матейченка з Харкова.

У підсумку Дмитро Дойчев виборов бронзову медаль престижного турніру. Спортсмена підготував тренер-викладач Андрій Деркач.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України