Одеський дельфінарій звинуватили у жорстокому поводженні з тваринами

Одесский дельфинарий обвинили в жестоком обращении с животными

Зоозахисна організація UAnimals 18 квітня заявила у Facebook, що одеський дельфінарій Немо продовжує жорстоке поводження з тваринами.

"Вчора, 17 квітня, блогер під ніком st.makeeva.family опублікувала у Тік-Ток відео з готельного номера Nemo Hotel Resort & SPA. На цьому відео видно, що у готельному номері є морські котики, яких, ймовірно, надали з дельфінарію для фотосесії. Публікація викликала хвилю обурення. Ми отримали шквал повідомлень і тисячі позначок з проханням запобігти знущанню з тварин", – йдеться у повідомленні.

В організації зазначили, що подали заяву до поліції на підставі ч. 12 ст. 25 Закону України Про захист тварин від жорстокого поводження, який забороняє надавати фотопослуги з дикими тваринами за межами зоопарків, цирків і дельфінаріїв.

"Відео і фото зроблені у готельному номері Nemo Hotel Resort & SPA, не у дельфінарії. Ймовірно, фотопослуги з дикими тваринами надаються поселенцям готелю, що негуманно і незаконно. Така поведінка блогерів і керівництва готельного комплексу Немо є жорстоким поводженням з тваринами та пропагандою експлуатації", – наголосили зоозахисники.

Також ролик із морським котиком зняв у номері готелю блогер Олег Машуковський.

У коментарі ТСН представниця дельфінарію Немо запевнила, що тварин не здають в оренду і вони щодня ходять по території готелю, дельфінарію, прибережної частини у супроводі тренерів.

За її словами, блогери зустріли морських котиків у коридорі готелю і вже потім з'явилася ідея піти у номер. Наголошується, що "тварин ніхто не змушував".

 

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4582144-odeskyi-delfinarii-zvynuvatyly-u-zhorstokomu-povodzhenni-z-tvarynamy

 

 

Джерело

Новости Украины