Офіційно. Михайло Мудрик — гравець «Челсі»

Півзахисник «Шахтаря» Михайло Мудрик офіційно перейшов у «Челсі», інформує прес-служба «пенсіонерів».

Офіційно. Михайло Мудрик — гравець «Челсі»

Михайло Мудрик (фото: chelseafc.com)

Український футболіст, якому раніше цього місяця виповнилося 22 роки, підписав із «синіми» контракт на вісім з половиною років, який закріпить його перехід на «Стемфорд Брідж», повідомляє джерело. «Челсі» дякує донецькому «Шахтарю» за надану Михайлу можливість скористатися цією новою можливістю.

Раніше в ЗМІ називалася сума близько 100 млн євро (з урахуванням бонусів), яку за цей перехід отримають донеччани.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України