Окупанти хочуть зробити з мелітопольських школярів операторів дронів

Оккупанты хотят сделать из мелитопольских школьников операторов дронов

Днями президент рф путін підписав чергові закони, що стосуються навчального процесу в школах росії і тимчасово окупованих нею українських територій, Мелітополя в тому числі. Стали відомі нові подробиці нововведень. 

Про те, що в новому навчальному році в підконтрольних росіянам школах вводиться обов'язкове трудове виховання, ми писали раніше. Школярів залучать до "висаджування насаджень на пришкільних територіях, оформлення класу, актового та спортивного залу до заходу, допомоги бібліотекам і музеям". При цьому адміністрації навчальних закладів більше не буде потрібна на це згода батьків. 

В россіії, навіть не приховують того, що спираються на досвід радянської школи. Тобто, повертають у суспільство досвід свокового виховання. Депутати запропонували повернути в освітній побут шкільні майстерні, учнівські виробничі бригади, трудові загони, літні табори праці та відпочинку.

 Рашисти підштовхуватимуть школярів до правильного вибору майбутнього 

Також із 1 вересня в російських і тимчасово підконтрольних рашистам українських школах впровадять "єдину модель профорієнтації — профорієнтаційного мінімуму". Це будуть позаурочні щотижневі заняття з профорієнтації. Кожен навчальний заклад зможе обрати один із рівнів реалізації програми: базовий, основний або просунутий курс профорієнтації. 

— У 6-11-х класах щотижня в рамках позаурочної діяльності щочетверга відбуватимуться заняття з профорієнтації "росія — мої горизонти". Методичні рекомендації вже направлено в регіони, — ідеться в повідомленні. 

До чого підштовхують у рф уже всім відомо. Головне — виховати зі шкільної лави солдата. А підростаюче покоління мешканців окупованих територій, якраз і буде тим самим "витратним матеріалом", який росія зі шкільної лави вирішила задіяти для розв'язання проблеми нестачі "гарматного м'яса" на фронти.

Дітей навчать надавати першу допомогу і керувати БПЛА 

Тому до думки, що воювати будуть усі, дітей привчають зі шкільної лави, тому з нового навчального року вводять предмет "Початкова військова підготовка". 

Передбачається, що старшокласники отримають основні військові навички, навчаться надавати першу медичну допомогу, а також орієнтуватися на місцевості. Особливо неоднозначно звучить інформація про те, що школярі "отримають практичні вміння для активних дій в абсолютно різних життєвих ситуаціях".

Але найцікавіше те, що з 1 вересня на уроках початкової військової підготовки старшокласники вивчатимуть основи бойового застосування безпілотників. Вкрай дивна навичка для школярів, погодьтеся. Але, мабуть, російські вояки вже зовсім не виправдовують надій свого керівництва, тому воно вирішило їх покласти на мелітопольських дітей.

Залишається сподіватися, що ЗСУ вже найближчим часом звільнять маленьких і великих жителів тимчасово окупованого міста від знущань рашистів.

Боротьба з корупцією через уроки історії та літератури 

І вишенька на тортику. Країна, яка 2022 року увійшла до ТОП-10 країн світу за шкодою корупції, попереду Росії тільки країни третього світу: Венесуела, Лівія, Сомалі, вирішила випробувати на дітях своє антикорупційне виховання.

У новому навчальному році школярі також почнуть вивчати основи протидії корупції в рамках уроків з історії, літератури та суспільствознавства. Найбільші казнокради — російські депутати, називають антикорупційне виховання в системі освіти одним із ключових чинників формування особистості майбутнього громадянина країни. 

— Під час нової програми школярам розкажуть про небезпеку корупції, а також про механізми протистояння хабарництву і зловживанню службовим становищем у корисливих цілях. Але ось у якому вигляді школярі мають отримувати нові знання — рашисти все ще не вирішили. Це може бути у вигляді доповнення до класичних предметів або окремим уроком, — пише пропаганда. 

Феномен у тому, що головним винуватцем корупції в росії міжнародні експерти вважають недосконалість законодавчої системи. У російських законах термін "корупція" виокремлено нечітко, а його тлумачення вельми варіативне. На думку експертів, причиною сьогоднішнього процвітання корупції в росії слід вважати відсутність незалежних засобів масової інформації, політичної конкуренції та незалежної судової системи. Величезне значення має і відсутність чіткої позиції громадянської громадськості, яка, за ідеєю, має контролювати громадську владу. Звідси питання — чого в країні, де процвітає корупція, навчатимуть школярів?

 

Джерело

Новости Украины