Окупанти відправляють награбоване в Якимівці майно в Крим і Краснодар

Оккупанты отправляют награбленное в Акимовке имущество в Крым и Краснодар

За майже півтора року окупації Мелітопольщини армія рф показала себе як збіговисько мародерів, які крадуть у місцевих все, що попадається під руки.

Буквально з перших же днів вторгнення російські фашисти стали масово грабувати підприємства і приватні домоволодіння, викрадати цивільні автомобілі. Але навіть через 16 місяців окупації загарбники ще не все встигли вкрасти. 

Днями в місцевому пабліку було опубліковано звернення мешканців вулиць Калініна, Щорса і Кірова в Якимівці. Від їхнього імені писала жінка, яка зі зрозумілих причин вирішила залишитися інкогніто. За її словами, квартальні розповідають окупантам, який будинок порожній, після чого вони одразу туди заселяються. І невдовзі рашисти починають виносити все, що попадеться їм під руку: побутова техніка, одяг, інші речі. Звернення до місцевої комендатури та окупаційної поліції результату не дає. 

— Ми все життя працювали, будували будинок, намагалися щось купити в будинок, і зараз ці вояки все звідти виносять. Ну невже у них вдома в росії немає таких речей? Чому вони грабують наші будинки і все відсилають на росію? — задається питанням місцева мешканка.  

Жінка стверджує, що сама бачила, як на "Пошті Таврії" солдати рф відправляли крадену техніку до тимчасово окупованого Криму та російського Краснодару.

Тим часом рашисти продовжують терор місцевого населення на тимчасово підконтрольних їм територіях Мелітопольського району. Мешканці сіл Давидівка, Вовчанське, Андріївка розповідають, що військові рф щодня перетворюють їхнє життя на пекло.

Джерело

Новости Украины