Окупанти використовують поліграф для допиту мелітопольців, які їдуть до Криму

Оккупанты используют полиграф для допроса мелитопольцев, которые едут в Крым

Росіяни влаштовують вибіркові допити з поліграфом для українців, які перетинають адмінмежу між тимчасово окупованими Кримом і Запорізькою областю.

Про це інформує український Центр національного спротиву. Повідомляється, що громадян України, які викликають підозру в окупантів, виводять в окреме приміщення для допиту. У центрі додали, що це, зокрема, стосується українців, які не отримували російський паспорт.

Раніше стало відомо, що Міністерство внутрішніх справ Росії підготувало проєкт президентського указу про спостереження за громадянами РФ, які могли таємно зберегти громадянство України. Указ буде спрямований насамперед на жителів тимчасово окупованих територій України, оскільки частина з них отримує російські паспорти і заявляє про вихід з українського громадянства.

Напередодні агентство Associated Press писало, що тисячі українців утримують у мережі офіційних і неофіційних в'язниць у всій Росії та на окупованих територіях, де вони зазнають тортур, психологічного насильства і рабської праці. На, що в тимчасово окупованому Мелітополі росіяни продовжують посилювати заходи з пошуку підпілля. Мелітопольців закликали чистити історію браузерів і відписуватися від українських телеграм-каналів перед виходом на вулицю.

Нагадаємо, у Мелітополі окупанти вимагають "паспортизувати" дітей і змушують їх "здавати" відбитки пальців.

Джерело

Новости Украины