Олександр Старух: “Важливо, щоб цивільні громадяни були живі й здорові, а військові виконували свою справу з захисту країни” (Відео)

Керівник Запорізької ОВА Олександр Старух підбив підсумки тижня та розповів про головне. 

Так, очільник регіону прокоментував ситуацію з викраденням людей на тимчасово окупованих територіях. Їхня кількість, на жаль, збільшується. В  заручниках окупантів перебувало 321 цивільна особа. Запорізька обласна військова адміністрація нагадує, для того, аби ваші рідні чи близькі мали змогу потрапити в списки на обмін, вам потрібно повідомити їх дані на гарячу лінію ОВА, також можна надати дані про викрадену особу, заповнивши google-форму. 

  • Це терористичні дії з боку окупанта. На жаль, 121 людина продовжує залишатися в заручниках. Ми зверталися до всіх, знаємо, що таких випадків набагато більше — їх тисячі. Треба обов’язково звертатися на гарячу лінію, тому що такі події мають набути розголосу, про це мають знати. Це дійсно може зберегти людині життя. Тому, не нехтуйте цим правилом, — наголосив Олександр Старух.

Зокрема, керівник ЗОВА розповів про евакуацію з Запоріжжя та області. Наразі обласна влада активно проводить евакуаційні заходи вразливої категорії населення, зокрема, дітей та жінок до більш спокійних територій. Олександр Старух вкотре наголосив, що кожному громадянину варто пильно слідкувати за безпековою ситуацією. Для цього розробляються комплексні заходи, щоб евакуація пройшла швидко та без проблем. 

  • Питання евакуації запоріжців актуальне з початку війни. Ми вивозимо людей з інтернатних закладів до безпечних територій, зокрема, за кордон. Також майже завершено евакуацію дітей, їх залишилось четверо, переконаний, що наступного тижня вони будуть вивезені. Окрім цього, у нас є літні люди, які перебувають теж в інтернатних закладах, їх більше тисячі. Але вони так само евакуюються за планом в інші регіони країни. Нагадую, що курсують поїзди, можна виїхати власним транспортом. А жінкам та діточкам рекомендую поїхати відпочити, наприклад, в Карпати, підготуватись до школи в більш спокійних умовах. Для нас важливо, щоб цивільні громадяни були живі й здорові, а військові виконували свою справу з захисту країни, —  зазначив керівник ЗОВА.

Крім того, підбиваючи підсумки, очільник Запорізької ОВА торкнувся теми укріплення обласного центру, перетину лінії розмежування та підготовки до мультипредметного тесту. З цього приводу Олександр Старух зауважив, що молоді треба вчитися, адже саме вона буде далі розвивати й відновлювати нашу рідну країну.

Більш детально у відео:

Департамент культури та інформаційної політики

Источник