ОТМО Краматорська розвиває телемедицину: можна отримати консультації лікарів в режимі онлайн


Обласне територіальне медичне об’єднання Краматорська розвиває послуги з використанням телемедицини. Адже саме зараз, під час війни, вони є дуже актуальними. Бо допоможуть багатьом людям отримати своєчасну та якісну допомогу висококваліфікованих фахівців ОТМО.

Про телемедичні куонсультації “Східному проєкту” розповіла медичний директор з контролю за якістю надання медичної допомоги та експертизи тимчасової непрацездатності ОТМО Краматорська Анжела Малая.

“Керівництвом нашого медичного закладу було прийнято рішення про розвиток та вдосконалення послуг населенню за допомогою телемедецини. Бо зараз багато спеціалістів евакуювалося, а люди потребують лікування і якісних медичних послуг. Завдяки підтримці МОЗ України у нашому закладі з’явився високотехнологічний аппарат, за допомогою якого можливо проводити телемедичні консультації та надавати амбулаторні послуги дистанційно.

Як це відбувається? Пацієнт отримує електронне направлення від сімейного лікаря або того, у якого він лікується. Записується на прийом до лікаря ОТМО через регістратуру. Приходить у наш заклад, без черг, на свій час. І потім проводиться консультація лікарем нашого закладу за допомогою телероботу, так ми називаємо цей аппарат. Пацієнт бачить доктора на моніторі.


Потрібно сказати, що апарат для телемедицини сучасний, якісний, американського виробництва. Монітор може обертатися на 360 градусів, тобто лікар бачить все дуже добре. Також аппарат фіксує і показує тиск пацієнта, пульс та ін.

Аппарат можна використовувати навіть під час операцій, бо камери настільки потужні, що лікар може через екран добре бачити операційне поле, сосуди, роздивитися навіть частинки шкіри. Аппарат багатофункціональний, але зараз він буде використовуватися для надання на відстані амбулаторної допомоги мешканцям міста та області.В нас вже є перші проконсультовані пацієнти і відгуки добрі.

Пацієнти можуть отримати консультації за такими профілями: терапевтичний, неврологічний, єндокрінологічний, ревматологічний, нефрологічний, урологічний. Фахівці-онкологи, кардіологи можуть прийняти пацієнтів особисто на очному прийомі”.

Телемедичні консультації за електронним направленням проводяться безоплатно.

Телефон реєстратури для запису на телемедичну консультацію: 0661222055.

Джерело

Новости Украины