Капібари. Київський зоопарк
У Київському зоопарку тварин та птахів поступово переселяють до літніх будиночків та майданчиків. Наразі до літнього помешкання перейшли капібари.
Про це повідомляє пресслужба Київського зоопарку.
У зоопарку розповіли, що літні угіддя капібарНапівводний травоїдний гризун. Найбільший за розміром серед усіх сучасних гризунів. Іноді вирощується як одомашнена тварина заради м'яса та шкіри. максимально наближені до природних умов. В них є: звивистий струмочок, піщаний пляжик, трав'яні луки, розлогі кущі, тінисті дерева та найулюбленіше — калюжі з багнюкою, у яких вони часто граються.
Капібари. Київський зоопарк
"За їхніми прогулянками, купанням та сонячними процедурами можна спостерігати хоч цілий день", — кажуть працівники зоопарку.
Капібари. Київський зоопарк
Ці найбільші у світі гризуни — вегетаріанці. Їхній основний раціон: зелена трав'яна маса та спеціальні вітамінні мюслі. А додатковими смаколиками є свіжі паростки зерно-бобових культур, які висіяні у них на фазенді.
Капібара. Київський зоопарк
Знайти капібар можна у копитному ряді Київського зоопарку, між вольєрами гуанакоСсавець роду лам родини верблюдових. Вважається предком одомашенних лами і альпаки. та мунтжаківМунтжак або гавкаючий олень — рід оленів, який містить 12 сучасних видів. Це найстаріший рід оленів, який виник біля 15-35 млн років тому..
Капібара. Київський зоопарк
Вхід до зоопарку дозволений до 16:30, перебування на території — до 18:00. Центральні квиткові каси працюють у понеділок із 12:00 до 16:30, з вівторка до неділі — з 10:00 до 16:30. Також квитки можна купити онлайн.
Що відомо про тварин у Київському зоопарку
Столичний зоопарк під час війни приймає тварин, евакуйованих із зони бойових дій. У грудні 2023 року у звіринці облаштували нове житло для сервалів, врятованих від обстрілів на сході країни.
Київський зоопарк запрошує відвідувачів подивитись на каракалів, яких врятували від жорстокого поводження. Тварини майже рік проходили реабілітацію.
Також у зоопарку організували експозицію із символами 2024 року — "дракончиками". Відвідувачам показують шоломоносних василісків.
Минулої весни у зоопарку створили понад 19 нових родин. А наприкінці 2023 року там з'явилась нова сім'я оленів.
Також у зоопарку мешкає старожил — самцю горили Тоні у 2023 році виповнилося 49 років. Він один із найстаріших представників виду в Європі. Вже понад 20 років Тоні живе у столичному зоопарку.
Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують показові годування. Зокрема, для тварин організували частування кавунами. Ними ласували слон, ведмежатко та котячі лемури.
Ще жителів зоопарку пригощають яблуками. Серед інших їх дуже полюбляють копитні. Восени тварин годували гарбузами. На вихідних відвідувачі могли побачити, як їдять та граються, зокрема, носухи, єноти та фретки.