Перемоги южноукраїнців на танцювальному чемпіонаті у Києві

З 25-27 листопада за участі понад тисячі танцюристів відбувся Відкритий чемпіонат 2022 у Києві зі спортивних бальних танців. Южноукраїнськ представляли пари народного ансамблю бального танцю «Натхнення» ПК «Енергетик», керівники: Людмила Самчинська, Олександр Савченко, Дар’я Тюхтя.

Про це повідомляють соціальні об‘єкти Південноукраїнського енергокомплексу.

Учасники продемонстрували чудові результати та здобули медалі всіх ґатунків.

• Золоті призери з європейської програми, золоті призери з 10 танців, фіналісти з латиноамериканської програми – Дмитро Чорній, Марія Самчинська (молодь до 21 року).
  • Золоті призери з європейської програми, золоті призери з 8 танців, срібні призери з латиноамериканської програми – Тарас Самчинський, Варвара Іванюк (ювенали-1).
  • Срібні призери з європейської програми, срібні призери з 10 танців, фіналісти з латиноамериканської програми – Микита Чумак, Карина Корнишева (молодь).
  • Бронзові призери з європейської програми – Олександр Краснянський, Дар’я Скляренко (молодь).
  • Бронзові призери з європейської програми – Олексій Паламарчук, Аліса Банковська (ювенали-1).
  • Фіналісти з латиноамериканської програми – Віталій Бесараб, Валерія Дібрівна (дорослі).
  • Фіналісти з європейської програми – Єгор Чумак, Ліна Томусяк (юніори-2).
  • Фіналісти з 8 танців, фіналісти латиноамериканської програми – Михайло Левицький, Олена Кваша (ювенали-2).
  • Фіналісти з європейської програми, фіналісти з 8 танців – Давід Ротар, Зоя Козоріз (ювенали-2).

Вітаємо з черговою перемогою та бажаємо керівникам і кожному учаснику творчих успіхів, натхнення, здобутків славних і високих! Читайте актуальные события, интересные факты, свежие новости города Южноукраинска и Украины на нашем сайте ЮжБуд_News Приглашаем вас присоединиться к удобному мессенджеру и следить за страницами: