Перша компанія в Україні отримала повний доступ до «митного безвізу» з ЄС


Перша компанія в Україні отримала повний доступ до "митного безвізу" з ЄС

Фото: depositphotos.com

Державна митна служба надала першій компанії в Україні всі основні дозволи та авторизовані статуси для застосування основних транзитних спрощень у рамках «митного безвізу» з Європейським Союзом. Про це повідомляє пресслужба Держмитниці.

Дозволи надано мережі торговельних центрів «Епіцентр К», уточнюють у Держмитниці.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: коротко про важливе

Отримані спрощення дозволять «Епіцентру К» поміщати товари під процедуру спільного транзиту, а також отримувати товари на території своїх складських приміщень без заїзду до митниці відправлення або на митницю призначення, що зменшить логістичні витрати, а також скоротить час на проходження митних формальностей.

У Держмитниці уточнюють, що півтора роки тому «Епіцентр К» стала однією з перших компаній, яка почала подавати декларації згідно з Конвенцією про процедуру спільного транзиту (NCTS), коли ця система тестувалася на національному рівні.

На етапі національного застосування чотири підприємства скористалися можливістю отримати транзитні спрощення, які продовжать діяти і з початком міжнародного застосування NCTS з 1 жовтня 2022 року, додають у Держмитниці.

  • 7 липня Єврокомісія офіційно запросила Україну приєднатися до «митного безвізу». 15 серпня Верховна Рада ухвалила в цілому закон №7420 про «митний безвіз» з Євросоюзом та приєднання України до системи NCTS. 25 серпня Об’єднаний комітет Конвенцій про спільний транзит та спрощення формальностей ухвалив офіційне рішення запросити Україну приєднатися до конвенції з 1 жовтня. 30 серпня Верховна Рада ратифікувала всі конвенції, необхідні для «митного безвізу».

Приєднуйтесь до нас у Facebook та беріть участь у дискусіях

Джерело