Першокласниця Ліцею №4 «Успіх» Аріна Трямкіна перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин»


Першокласниця Ліцею №4 «Успіх» Аріна Трямкіна перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин». Конкурсне завдання Арина виконала чудово, розповівши у віршах історію котика, якому хочеться мати свою родину.
  Конкурс проводиться з метою популяризації та пропедевтики гуманного ставлення до тварин в суспільстві, насамперед серед учнівської молоді. Організатори: Happy Paw – благодійний фонд, який опікується долею безпритульних котиків та песиків спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді. Для участі в конкурсі необхідно було перевтілившись у собаку або кота, зняти відео зі зверненням на тему «Усинови тварину з притулку» (для учнів 1-3 класів), опублікувати відео в соціальних мережах із хештегами #happypaw #НЕНЦ.

«Увага! Чудова новина! Перемога! Наша маленька ліцеїстка Трямкіна Аріна на чолі з керівником Оксаною Недайкаш посіли перше місце у Всеукраїнському конкурсі! Оце так рівень! Пишаємося!!! Так тримати!!!», — привітали переможницю та її наставника вчителі ліцею.   Вчитель Оксана Недайкаш отримала подяку від організаторів за підготовку переможця.  

 

Джерело

Новости Украины