Під час молитовного сніданку запоріжців привітали з Різдвом

Сьогодні за доброю традицією в облдержадміністрації відбувся молитовний сніданок — біблійні читання. 

У заході взяли участь керівники та представники різних релігійних конфесій,  голова обласної ради Олена Жук, заступник голови обласної  ради Владислав Куценко, начальник  оргвідділу, заступник керівника апарату облдержадміністрації Тетяна Юр’єва, начальник служби у справах дітей Антоніна Матвєєва, заступник директора Департаменту  культури та інформаційної політики — начальник управління міжнаціональних відносин та охорони культурної спадщини  Павло Мяло, представники структурних підрозділів  ОДА. Під час молитовного сніданку учасники читали Біблію, священики ділилися Словом Божим, роздумами та коментарями. запоріжців щиро привітали із святом Різдва Христового.

Представники церков зазначили, що у своїх молитвах підтримують  обласну владу в усіх благих починаннях, моляться за збереження миру, спокою, за благі справи.

Молитовні сніданки проводяться в облдержадміністрації вже кілька років поспіль.

Національні молитовні сніданки — традиція багатьох демократичних країн світу. Вже більше 60 років вони проводяться в США, аналогічні зібрання відбуваються в Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що такі заходи сприяють духовному єднанню й порозумінню провідних політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів з усього світу.

 

Департамент культури та інформаційної політики

Источник

Новости Украины