Під Мелітополем після заборони продажу алкоголю місцеві самогонники пересіли на дорогі машини

Под Мелитополем после запрета продажи алкоголя местные самогонщики пересели на дорогие машины

У селищі Мирне Мелітопольського району після Указу гауляйтера Є. Балицького про повну заборону продажу алкоголю з 5 травня до 3 серпня самогон ллється рікою.

Його продають на ринку з лотків, просто вдома і навіть у кафе. А російські вояки, незважаючи на "сухий закон", напиваються в усмерть. За інформацією місцевих жителів, підприємниця Семенова, яка і до війни торгувала алкоголем домашнього виробництва під "дахом" дільничного, в окупації продовжує займатися тим самим, але у більших масштабах. На ринку в торгових рядах самогон і вино продають, як на пляшки, так і чарками, склянками. Ба більше, як закуску бонусом клієнтам пропонують цукерку.

Деякі самогонники вже навіть озолотилися в буквальному сенсі цього слова. Усе селище обговорює нові придбання сімейки колаборантів Нестерових. До війни самогонники їздили на запорожці. А сьогодні кожен член сім'ї купив нове авто. Мати Нестерова працює медсестрою в лікарні — серед перших отримала російський паспорт і була одним з організаторів псевдо-референдуму в селищі. Син добре влаштувався в псевдо-ДАІ. А чоловік звільнився з української служби ДСНС і пішов працювати в школу Мирного. Самогон сімейка варить просто у квартирі, розповідають жителі селища. Товар постачають відвідувачам місцевої "Стекляшки". Так називають магазин і генделик, який відкрив у селищі після окупації місцевий любитель «русского мира» Володимир Михайлов. Родом зрадник із росії. В Україну його у 80-ті перетягнув рідний брат. За місцевими мірками цей зрадник із крутих — наближений місцевого гауляйтера Юрія Радькова. Тому йому, як то кажуть, дозволено продавати спиртне під "дахом" керівника так званої Мирненської ВЦА. 

На минулих вихідних Михайлов влаштував справжній бенкет для російських вояків. Кажуть, музика грала в кафе на все селище.

Місцеві жителі скаржаться, що "сухий закон Є. Балицького" проблеми не вирішив. А ось ціна на цукор у селищі підскочила майже на 10 рублів. Якщо минулого місяця кіло цукрового піску можна було купити за 65-70 рублів, то сьогодні цей товар коштує 80 рублів. У Мелітополі, до слова, виникла аналогічна проблема.

 

 

Джерело

Новости Украины