Під Одесою після ворожої атаки спалахнула масштабна пожежа поряд із житловими будинками

Під Одесою після ворожої атаки спалахнула масштабна пожежа поряд із житловими будинками6.07.2026, 16:09

Сьогодні в одному з курортних селищ Одеського району внаслідок ворожої атаки виникла пожежа сухої рослинності. Загоряння сталося між житловими будинками, а через спекотну погоду та суху траву вогонь стрімко поширився на площу близько одного гектара.

За інформацією ДСНС, рятувальникам вдалося швидко ліквідувати спалах і не допустити розповсюдження вогню на розташовані поряд житлові будинки.

Під час атаки на місцевому пляжі була велика кількість відпочиваючих, які ігнорували сигнали повітряної тривоги. У ДСНС наголошують, що така зневага до правил безпеки могла призвести до трагічних наслідків. На щастя, внаслідок події ніхто не постраждав.

 

Джерело

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України