Підготовка до ЗНО з історії України: пластуни Рівненщини запрошують на безкоштовний навчальний курс

За інформацією: Суспільне Рівне.

Суспільне

Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр оголосив набір слухачів на курс "ЗНОву". Це заняття для охочих поліпшити знання з історії України та підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, інформує сайт обласної ради. До навчання залучатимуть істориків, краєзнавців та фольклористів, зареєструватися на курс можна до 29 вересня.

Відновлення заняття з підготовки до ЗНО та ДПА з історії України анонсував обласний молодіжний пластовий вишкільний центр, розташований у Рівному на вулиці Симона Петлюри, 17.

Долучитися до курсу "ЗНОву" запрошують не лише майбутніх вступників до вишів, а й всіх, хто цікавиться історією України і хоче поліпшити свої знання.

"Цього року змінюємо формат навчання, бо прагнемо не просто закріпити шкільну програму, окреслити ключові дати та періоди, а навчити бачити нашу історію ширше та глибше, розумітися на процесах, прослідковувати історичний ланцюжок", — каже директорка пластового центру Оксана Скляр.

Окрім традиційних лекцій, в програмі курсу будуть дебати й панельні дискусії. До занять також залучатимуть істориків, краєзнавців фольклористів. Навчання відбуватиметься в групах до 15 людей і за попередньою реєстрацією.

Участь в курсі "ЗНОву" є безкоштовною. Перше заняття запланували на 30 вересня.

Читайте також

  • У Рівному передбачили безоплатне харчування дітей, чиї батьки боронять Україну
  • Рівненщина отримала вакцину Pfizer. Де можна щепитися
  • На Рівненщині з'явився безкоштовний препарат для профілактики туберкульозу

Ми у Twitter