По аеродрому Вінниця ворог випустив 8 ракет

Ракетний удар по аеродрому Вінниця ворог здійснив орієнтовно з Придністров’я.

«Сьогодні близько другої години дня по аеродрому Вінниця, цивільний аеродром, поруч знаходиться військова база, яка на реконструкції, де немає техніки, ворог наніс ракетний удар. Вісім ракет, орієнтовно з Придністров’я.

Ворог ще раз показав своє обличчя», — сказав представник ВПС ЗСУ Юрій Ігнат.

ДОПОВНЕНО.

Європейська правда за інформацією міністерства оборони Молдови повідомляє, що інформація про ракетну атаку з окупованої частини Молдови є помилковою.

«Міністерство оборони Республіки Молдова заперечує запуск ракет (що влучили по) аеропорту Вінниці з придністровської території на територію України», — йдеться у заяві.

Цю інформацію підтверджують також співрозмовники ЄвроПравди у керівництві Молдови, які вивчали інформацію з цього приводу.

«Жодного типу крилатих ракет на території Придністров’я ніколи не було. У Придністров’ї є лише установки залпового вогню «Град» з дальністю стрільби 20 км», — розповів один зі співрозмовників.

Представники Молдови переконані, що запуск ракет здійснений з кораблів РФ у Чорному морі. Це відповідає дальності, зокрема, ракет «Іскандер». Утім, траса запуску ракет по Вінниці справді пролягала над Придністров’ям — територією Молдови, що перебуває під російською окупацією з 1992 року.

6 березня, близько 13:45 стало відомо про ракетний обстріл в районі Гавришівки, що у Вінницькому районі.

Президент України Володимир Зеленський записав термінове відеозвернення до західних лідерів щодо закриття неба над Україною: «Наша мирна і добра Вінниця, яка ніколи не загрожувала Росії. Жодним чином ракетний удар. Жорсткий, цинічний. Повністю зруйнований аеропорт».

О 15:34 годині ліквідовано пожежу на площі 1 тисяча метрів квадратних.

По аеродрому Вінниця ворог випустив 8 ракет

По аеродрому Вінниця ворог випустив 8 ракет

По аеродрому Вінниця ворог випустив 8 ракет

По аеродрому Вінниця ворог випустив 8 ракет

По аеродрому Вінниця ворог випустив 8 ракет

По аеродрому Вінниця ворог випустив 8 ракет

Источник

Новости Украины