Почни кар’єру на Каметсталі – отримай 50 тисяч гривень

У Групі Метінвест запроваджено програму для випускників професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, технікумів та університетів. Кожен, хто отримав диплом не раніше 2022 року і після 3-го травня 2024-го і обере підприємство Метінвесту як перше офіційне місце роботи, отримає матеріальне заохочення – 50 тис. грн.

Виплата працевлаштованому випускнику 50 тис. грн відбуватиметься у чотири етапи:

Після трьох місяців роботи – 10 тис. грн

Після пів року роботи – 10 тис. грн

Після дев’яти місяців роботи – 15 тис. грн

Після одного року роботи – 15 тис. грн

Важливою умовою отримання фінансового заохочення є суворе дотримання правил охорони праці та промислової безпеки та відсутність дисциплінарних порушень. Якщо вони матимуть місце, виплати припиняються.

Дізнатися детально про програму «Перше робоче місце» можна у відділу кадрів підприємства: за адресою. пр. Свободи, 3 або за телефонами:

+38(067) 510-01-21

+38(067) 729-72-06

Долучайтесь до сталевої родини Каметсталі!

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України