Поліцейські задокументували наслідки ворожої атаки на Малинщині і Коростенщині

29 грудня у Малинській та Коростенській територіальних громадах було виявлено уламки ракет, що потрапили туди після ворожого обстрілу цього дня. #Поліцейські задокументували всі обставини.

Про виявлення уламків боєприпаса до поліції повідомив староста одного з сіл громади близько 11:10. На місці події працювала слідчо-оперативна група відділу поліції №1 (м. Малин) Коростенське районне управління поліції Житомирщини, вибухотехніки та фахівці УДСНС. Попередньо, на земельну ділянку потрапили уламки ворожої ракети після масованої атаки України військами рф.

Цього ж дня близько 12:00 надійшло повідомлення із Коростенської територіальної громади. Як з’ясували працівники слідчо-оперативної групи місцевого райуправління поліції, збройні сили рф, застосовуючи засоби ведення війни, які заборонені міжнародним правом, порушуючи закони та звичаї війни, що передбачені міжнародними договорами, здійснили ракетний обстріл району. Уламки ракети упали в одному з сіл громади.

Слідчі зібрали необхідну інформацію та вилучили свідчення воєнних злочинів росії. Попередня правова кваліфікація подій — ч. 1 ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) КК України.

За наявною інформацією, ніхто з людей не постраждав. Повідомлення про руйнування не надходили.

Джерело

Новости Украины