Польща ввела санкції проти режиму Лукашенка: під обмеження потрапили і росіяни

Польша ввела санкции против режима Лукашенко: под ограничения попали и россияне

Польща ввела санкції проти 365 громадян Білорусі через регулярні репресії режимом диктатора Олександра Лукашенка.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву МВС Польщі.

"Міністр внутрішніх справ і адміністрації Маріуш Камінський ухвалив рішення про занесення до списку іноземців 365 громадян Білорусі, чиє перебування на території Польщі небажане. Цим особам також буде заборонено в'їзд до Шенгенської зони", — йдеться у заяві.

Зазначається, що їхні фінанси будуть заморожені. Також міністр постановив заморозити кошти та економічні ресурси щодо 20 організацій і 16 осіб, пов'язаних переважно з російським капіталом.

Хто потрапив під санкції

Під обмеження потрапили 159 депутатів, 76 суддів, 7 прокурорів, 32 представники місцевої влади, 28 співробітників правоохоронних органів Білорусі.

До санкційного списку також додали 23 пропагандисти з провладних ЗМІ, 24 спортсмени, 8 представників державних підприємств і 8 діячів культури і науки.

"Крім того, до списку увійшли підприємці, пов'язані з російським капіталом. Це 15 громадян Російської Федерації та 1 білорус. Під санкції також потрапили 20 суб'єктів господарювання (19 пов'язаних із Росією та 1 пов'язаний із Білоруссю)", — пояснили в МВС Польщі.

У Польщі вважають, що ці люди підтримують режим Лукашенка, а також займалися легітимацією і підтримкою репресивної політики влади в Мінську. Вони також несуть відповідальність за політично мотивований вирок Анджею Почобуту, ухвалений за неправдивими звинуваченнями.

Ці люди просували білоруський режим, а також займалися легітимацією і підтримкою репресивної політики влади в Мінську. Вони також несуть відповідальність за політично мотивований вирок Анджею Почобуту, ухвалений за неправдивими звинуваченнями.

https://www.rbc.ua/rus/news/polshcha-vvela-sanktsiyi-proti-rezhimu-lukashenka-1685368864.html

Джерело

Новости Украины