За клопотанням Слов’янської окружної прокуратури суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою чоловіку, який обґрунтовано підозрюється у скоєнні умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України). За даними слідства, 11 вересня 2022 року 45-річний мешканець с. Крива Лука Лиманської ОТГ Краматорського району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, зустрів на вулиці знайомого, який нещодавно приставав до його дружини у громадському місці. Звинувативши чоловіка у публічному приниженні жінки, чоловік наніс йому декілька ударів кухонним ножем в область шиї, живота і грудної клітини. Від отриманих колото-різаних поранень з пошкодженням внутрішніх органів 37-річний потерпілий помер на місці. Досудове розслідування триває. За санкцією статті правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.
Сергій Мельник/ журналіст
Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.
Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.
На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.
Читайте також
Дроном по автобусу у Краматорську вдарили російські війська 20 липня. Вони вдарили по автобусу на кінцевій
Внаслідок обстрілу Краматорська 18 липня загинув працівник Краматорського управління по газопостачанню та газифікації “Донецькоблгаз” Віталій Холодний. Про це
Працівники Державного бюро розслідувань викрили схему незаконного нарахування “бойових” виплат в одній із військових частин на Донеччині.
У Донецькій області за минулий тиждень зареєстрували 242 хворих на грип та гострі респіраторні захворювання. Це
Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко провів оперативну нараду з керівниками закладів охорони
У Краматорську поліцейська вівчарка Боніфацій по запаху відшукав зниклого літнього чоловіка, який пішов до дому та
18 липня 2026 року о 16:56 російські війська скинули три авіабомби на Краматорськ. Проти цивільного
В Донецькій області затримали військовослужбовця, якого підозрюють в зберіганні та спробі продажу зброї. За версією слідства,
Вранці 16 липня російські війська вдарили по поштовому відділенню у Краматорську. Про це повідомив начальник МВА Гончаренко.
Сьогодні ворожий КАБ влучив у відділення Нової пошти №5 у Краматорську В момент влучання
