Porsche відзначає 75-річчя першого спорткара концептом Vision 357

Німецька компанія Porsche відзначає 75-річчя створення першого спорткара моделі 356 ексклюзивним концептом Vision 357. Новинка експонуватиметься на різноманітних урочистостях, присвячених ювілейній даті.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Новий концепткар Vision 357 отримав у своє розпорядження 500-сильний 4-літровий 6-циліндровий мотор, який надає руху заднім колесам. Новинка створена інженерами та дизайнерами компанії на базі моделі Porsche 718 GT4 RS. Кузовні панелі виготовлені з композитних матеріалів, а 20-дюймові колісні диски для зниження ваги виготовлені з магнієвого сплаву.

До 75-річчя Porsche підготувала спеціальну експозицію «Руханий мріями. 75 років спорткарів Porsche», яка відкриється 27 січня у фірмовому центрі концерну Volkswagen у Берліні й триватиме до 10 вересня цього року. Відвідувачі зможуть дізнатися історію бренду Porsche та його успіхів завдяки цифровим технологіям. Центральним експонатом стане концепт Porsche Vision 357, створений за мотивами першого Porsche 356.

Porsche організує святкові заходи на спеціалізованій виставці Retro Classics, яка проходитиме з 23 по 26 лютого. А 9 червня у фірмовому музеї Porsche Museum у Цуффенхаузені відкриється спеціальна експозиція. 10-11 червня Porsche Germany проведе захід під назвою «Фестиваль мрії» на гонковій трасі Хоккенхаймрінг. У розташованому там тестовому центрі Porsche Experience Center компанія представить експозицію, присвячену минулому, сучасності й майбутньому бренду, де будуть представлені різні моделі, які відіграли важливу роль в історії Porsche.

Також ювілейні виставки «75 Years of Porsche Sports Cars» буде відкрито в Лос-Анджелесі в Petersen Automotive Museum, високогірному музеї в австрійському Гросглоккнері, а також швейцарському Museum of Transport у Люцерні. Крім того, пересувна виставка «Driven by Dreams» експонуватиметься у більш ніж 60 містах у Європі та США завдяки спеціальній вантажівці, побудованій до ювілею. Завершальний захід під назвою Rennsport Reunion відбудеться у межах фестивалю у Каліфорнії з 28 вересня до 1 жовтня.

Поряд із 75-річчям компанія відзначає цього року ще дві знаменні дати – 60 років моделі Porsche 911 та 100-річчя легендарної гонки 24 години Ле-Мана, в якій автомобілі Porsche 110 разів перемагали у класі та мали 19 абсолютних перемог.

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, компанія Porsche знайшла спосіб зберегти життя ДВС після 2030 року.

Джерело

Новости Украины