Посмішка успіху у Хмельницькому: Зберегти здоров’я дитячих зубів — відповідальний вибір батьків

Новини компанії

Про здоров’я зубів потрібно піклуватися з раннього дитинства

Батьки згодні з цим твердженням і намагаються вибрати для своєї дитини хорошу дитячу стоматологію. В Хмельницькому заслуженою популярністю у городян користується сімейна стоматологія «Посмішка успіху», де ведеться прийом дітей різного віку.

Максимум уваги лікарі хмельницької дитячої стоматології ««Посмішка успіху» приділяють стану молочних зубів маленьких пацієнтів, адже саме від здоров’я молочних зубів багато в чому буде залежати стан майбутніх корінних! Діагностичне обладнання, наявне в клініці, дозволяє виявити карієс на початкових стадіях, і своєчасно почати боротьбу з ним.

Якщо звернутися до лікаря вчасно, не буде потрібно навіть «свердлити» зуб: в дитячій стоматології «Посмішка успіху» використовують сучасні способи відновлення емалі молочних зубів.

Кожен дитячий лікар стоматології — гарний практичний психолог, який вміє знайти підхід до маленьких пацієнтів, розвеселити, захопити, підбадьорити.

Нагадаємо:

  • В клініці «Посмішкауспіху» у Хмельницькому використовують цифрову стоматологію
  • Посмішкауспіху у Хмельницькому гарантує професійне відбілювання зубів
  • Стоматологія «Посмішкауспіху» у Хмельницькому: Нові зуби за 1 день — тепер це можливо!
  • Посмішкауспіху — ефективне та якісне лікування зубів у Хмельницькому

Внесок в майбутнє дітей

Правильне лікування зубів — запорука успіху в житті. Якщо ж виникає необхідність в складному або тривалому лікуванні, в клініці вам запропонують зробити це під анестезією.

Лікування зубів під анестезією — гарантія того, що малюк не буде відчувати стресу, страху і болю. І це не наркоз в загальноприйнятому сенсі! Дитина залишається у свідомості, але під дією спеціального вдихуваного газу просто розслабляється і відчуває себе комфортно. Лікар акуратно і точно виконує всі необхідні лікувальні маніпуляції, не утримуючи малюка в кріслі насильно.

Анестезія зубів — оптимум для дітей молодшого віку. Вона добре і тим, що практично не має медичних протипоказань та повністю нешкідлива.

Лікарі клініки «Посмішка успіху» дійсно роблять все можливе, даруючи своїм маленьким пацієнтам здоров’я і найкрасивіші посмішки.

Вибираючи лікаря для своєї дитини, вибирайте серцем, вибирайте краще — і тоді все обов’язково зміниться на краще!

Контакти «Посмішка успіху» стоматологія у Хмельницькому:

  • Адреса: вулиця Молодіжна, 7
  • Тел:  +380 (98) 565 565 5, (0382) 780 781, +380 (67) 794 13 92
  • Сайт: https://smile-success.0382.ua/
  • Ми у Facebook: http://facebook.com/posmishkauspikhu/?ref=br_rs
  • Ми в Instagram: http://instagram.com/posmishka_uspikhu/?hl=uk

Источник