Потрібна допомога пораненому бійцю, якого реанімували у лікарні Дніпра

До лікарні Мечникова доправили бійця, який отримав тяжке поранення на передовій. Військовий Антон Склізньов отримав мінно-вибухову травму, переніс операцію з ампутації правого передпліччя.

 

Тривалий час захисник знаходився в реанімації у важкому стані. Згодом був переведений до нейрохірургічного відділення в стані середньої тяжкості.

Попереду бійця чекає тривале лікування, реабілітація та складне протезування за кордоном.

 

Дружина воїна звертається до усіх небайдужих людей з проханням підтримати родину у тяжкий час.

 
-Добрий день, хочу звернутись до всіх українців!
Чоловік, батько моєї дитини — Склізньов Антон Вадимович при виконанні бойових розпоряджень отримав мінно-вибухову травму з ураженням правої верхньої та нижньої кінцівок.
Переніс операцію з ампутації правого передпліччя, операцію з ушивання пошкоджених колінних артерій , фасціотомію та дренування. Після чого був транспортований у лікарню у місто Дніпро, де знаходився у реанімації в важкому стані. Був переведений до нейрохірургічного відділення в стані середньої тяжкості. Потім був транспортований авіарейсом до серця. На даному етапі лікування відбувалося за рахунок держави, але в подальшому планується лікування, реабілітація та складне протезування за кордоном. Я дякую кожному українцю за моральну та фінансову підтримку, за різні пропозиції допомоги, за кожне добре слово та участь у тому, щоб врятувати доньці тата! Він наш герой! – пише Дарина Склізньова.

 

Давайте усі разом допоможемо нашому захиснику повернутися до повноцінного життя!

 

Реквізити для допомоги:
Монобанк 5375414103472543 (Склізньова Дарина Анатоліївна)
PayPal : [email protected] (Skliznova Daryna)