Правоохоронці викрили главу Державної судової адміністрації: на роботі обшуки


Правоохоронці викрили главу Державної судової адміністрації: на роботі обшуки

Олексій Сальніков (Фото: sud.ua)

Правоохоронці викрили главу Державної судової адміністрації Олексія Сальнікова на підбурюванні до надання неправомірної вигоди суддям Верховного Суду за винесення рішення на користь комерційного підприємства. Про це йдеться у повідомленні Національного антикорупційного бюро.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За даними слідства, Сальніков отримав від представника комерційного підприємства $7500.

З них $5000 він нібито мав передати суддям за винесення рішення, а решту залишити собі за послуги посередника, пише НАБУ.

В подальшому глава ДСА обіцяв “посприяти” у винесенні рішення суддями, зокрема, й через залучення до цього на той момент голови Верховного Суду Всеволода Князєва, стверджує відомство.

Однак після затримання Князєва, Сальніков нібито почав ухилятися від розв’язання питання. Водночас він і “не мав намір” повертати ним отриману корупційну суму, зауважує НАБУ.

Наразі за місцем роботи глави ДСА проводиться обшук.

Новина доповнюється…

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України