Президент рф вирішив помститися школярам за своє нещасливе дитинство — чого очікувати мелітопольцям

Президент рф решил отомстить школьникам за свое несчастливое детство - чего ожидать мелитопольцам

Кремлівський карлик остаточно з'їхав з котушок. Це, звісно, не новина. Але маразм на болотах не закінчується. Він там народжується. На жаль, це відбивається і на Мелітополі…

Ватажок рашистської зграї, Володимир Путін, розпорядився повернути в школи… креслення.

У рашистських пабліках повідомляють, що забезпечити умови для вивчення цього предмета для школярів 5-9 класів і навчального курсу "креслення" для старшокласників, уряд рф має до 1 серпня. Запустити креслення в шкільну програму планують у 2024-2025 навчальному році.

Що відбувається зі старим маразматиком, у принципі, здогадатися нескладно. Залишилося дочекатися, коли в російській шкільній програмі замінять англійську — китайською і церковнослов'янською мовами, а замість, приміром, математики або хімії, почнуть проводити нескінченні "розмови про важливе"…

З цього приводу не змогли змовчати навіть росіяни, які звикли мовчати в принципі. Опозиція вважає, що в епоху технологічного прогресу АutoCAD (дво- і тривимірна система автоматизованого проєктування і креслення) вчити креслення в загальноосвітній школі — це те саме, що перейти з калькулятора на рахівниці або кісточки.

Інші росіяни вважають, що мало того, що креслення нікому не потрібне в школі, ще абсолютно незрозуміло, де знайти вчителів креслення, оскільки відповідні кадри давно не готують у педвузах.

Але тут якраз питання вирішуємо. У країні, де править кощій-пенсіонер, невигадливо відкопають із глибокої пенсії і викладачів креслення. Вийде навіть скріпно, в дусі "русского мира", так би мовити…

Ініціатива Путіна місцями нагадує помсту божевільного карлика всім дітям. Ось уривок із книги спогадів вчительки путіна Віри Гуревич:

— У четвертій чверті у зв'язку з перенесеним важким захворюванням медики рекомендували надати Путіну додатковий день для відпочинку. Він сам вибрав його. Це був навчальний день, у якому за розкладом значився урок креслення. Володя терпіти не міг цей предмет, — пише вчителька.

Що ж, бачимо, що хлопчик Володя, на жаль виріс, але "важке захворювання" рік від року тільки прогресує.

Ну, а мелітопольцям радимо не поспішати записатися креслярськими циркулями, надтонкими олівцями та папками. Бо що буде на болотах у 2024-2025 році, ще покаже час. А ось те, що мелітопольським вчителям і дітям до цих дат, путін буде не указ — це гарантовано.

Просто потрібно пережити весь цей колапс…

Нагадаємо, раніше, дагестанські педагоги дозволяють собі вказувати мелітопольським дітям на незнання російської мови, і називали їх педагогічно запущеними.

Джерело

Новости Украины