Пробув на посаді лише місяць. У РФ знову звільнили командувача західного воєнного округу


Пробув на посаді лише місяць. У РФ знову звільнили командувача західного воєнного округу

Євгеній Нікіфоров (фото — ГУР)

З посади командувача військами Західного воєнного округу РФ знято генерал-полковника Сергія Кузовльова, який пробув на цій посаді лише близько місяця. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Західний ВО ЗС РФ очолив генерал-лейтенант Євгеній Нікіфоров. До цього призначення він обіймав посаду начальника штабу – першого заступника командувача військами Східного ВО.

ГУР встановило, що наразі генерал перебуває у командному пункті угруповання військ «Захід» в Богучарі Воронезької області.

За даними розвідки, формальною причиною звільнення Кузовльова є провал підготовки наступу на Лиманському напрямку. «Втім, за фактом це прояв внутрішньополітичної боротьби у вищому керівництві рф – людину з орбіти шойгу-герасимова змінюють на кандидата від групи суровікіна-пригожина», – йдеться у повідомленні.

Генерал Нікіфоров став четвертим командувачем Західного ВО від початку повномасштабного вторгнення. У 2021 році він був командувачем угрупованням військ у Сирії.

  • Командувач війни Росії проти України Сергій Суровікін «прославився» жорстокістю в Сирії, брав участь у підготовці масованих ракетних ударів по Україні.
  • За даними ГУР, власник ПВК Вагнера Євгеній Пригожин і Суровікін створили союз і хочуть довести, що сильні. Тому вагнерівці так хочуть захопити Бахмут. 

Читайте також: Північна Корея відправила партію зброї російській ПВК Вагнера – Reuters

Джерело

Новости Украины