Прометей впевнено обіграв Латвійський університет у ЛЕБЛ

Команда Ронена Гінзбурга розгромила суперників у другій половині зустрічі

Латвийский университет — Прометей, фото — facebook.com/prometeybc

Прометей обіграв Латвійський університет у черговому матчі Латвійсько-естонської баскетбольної ліги – 83:57.

Перша половина зустрічі пройшла у напруженій боротьбі. Після кожної з перших двох чвертей Латвійський університет вів у рахунку.

Після великої перерви Прометей зумів переламати перебіг гри. У третій чверті команда Ронена Гінзбурга вирвалася вперед, а в останній десятихвилинці розгромила суперника з різницею 18 очок.

Прометей здобув 28 перемогу в 29 матчах ЛЕБЛ. Наступний матч українська команда проведе у Єврокубку із Буром 15 березня.