Путін у пакеті для трупів: на будівлі МВС Чехії з’явився новий банер

Путин в пакете для трупов: на здании МВД Чехии появился новый баннер

Міністерство внутрішніх справ Чехії у п'ятницю, 28 жовтня, розмістило на своїй будівлі банер, на якому на тлі чеського й українського прапорів зображено мішок для трупів, з якого видно голову президента РФ Володимира Путіна. Відповідне фото опублікував голова чеського МВС Віт Ракушан у Twitter.

"Ми знаємо, хто наш друг, який проливає кров за нашу свободу. А ще ми знаємо, хто наш ворог, і не дамо йому вкрасти поняття патріотизму чи нашого прапора", – заявив Ракушан.

До речі, сьогодні, 28 жовтня, у Чехії святкується День незалежності Чехословаччини.

До речі, сьогодні, 28 жовтня, у Чехії святкується День незалежності Чехословаччини.

https://ua.korrespondent.net/world/4530331-putin-u-paketi-dlia-trupiv-na-budivli-mvs-chekhii-ziavyvsia-novyi-baner

 

 

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України