Рада розпочала розгляд проєкту держбюджету-2025

Рада розпочала розгляд проєкту держбюджету-2025

Фото: Ярослав Железняк / Telegram Міністр фінансів Сергій Марченко виступив перед нардепами

Депутати мають час до 1 жовтня для внесення пропозицій, а перше голосування відбудеться до 20 жовтня.

Верховна Рада розпочала розгляд проєкту державного бюджету на 2025 рік. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram в п’ятницю, 20 вересня.

“Рада починає заслуховування проекту бюджету 2025 року. Після цього почнеться строк на внесення пропозиції до проекту бюджету до 01 жовтня і у середині жовтні (не пізніше 20-го) вже відбудеться перше голосування”, – написав Железняк.

Нагадаємо, 13 вересня уряд затвердив проєкт державного бюджету на наступний рік. А вже на наступний день до Ради внесли проєкт держбюджету на 2025 рік.

Тим часом Кореспондент.net детально розібрався, що саме закладено в проєкт бюджету на наступний рік: скільки планують витратити на оборону, соціалку та інше.

Джерело

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України