РФ вдарила по комбайнах, які збирали врожай у Боромлянській громаді, 12 поранених людей: що розповідають працівники

За інформацією: Суспільне Суми.

Техніка після атаки РФ 14 вересня, Боромлянська громада, 2025 рік. Суспільне Суми

“18 комбайнів пошкоджено. У нас 11 тракторів із перенавантажувачами та три із катками. Також попали під обстріли автомобілі, котрі відвозили зерно від комбайнів. Кажуть представники ДСНС, що був ракетний удар”, – каже керуючий дільницею Сергій Мороз.

Ікони в пошкодженій техніці через атаку РФ 14 вересня, Боромлянська громада, 2025 рік. Суспільне Суми

Вибухів чули два, розповідає охоронець агропідприємства Володимир. За його словами, перший боєприпас розірвався над сусіднім полем.

“Першим прилетіла касетка в район, де колона машин стояла, а тоді вже друга сюди. – А чи багато пошкодило техніки? – Усю. Усю, яка знаходиться на стоянці. Постраждали тут і Гадяч, і Кухра, і Дніпро. З чотирьох підприємств, мабуть. І вчора безпілотник літав. Сьогодні він літає, мабуть, зараз дивляться, щоб своїм розказати, які вони герої”, – каже охоронець.

Наслідки атаки РФ 14 вересня, Боромлянська громада, 2025 рік. Суспільне Суми

Частини боєприпасу розкидані полем. Поруч із технікою – дрібні уламки. Під час вибуху в машинах були люди.

Уламок. Фото начальника служби безпеки агрофірми

“В основному зазнали пошкоджень, травм якраз водії, котрі були саме в автомобілях”, – каже керуючий дільницею.

Збитки, завдані ударом, підраховуються. За словами заступника директора з механізації, пошкоджена гідравліка, перебиті гідрошланги. Також уламками побило скло та колеса.

“Ну це 100-105 тисяч гривень стоїть таке колесо”, – говорить Олег Тарасенко.

Пошкоджене колесо. Суспільне Суми

Унаслідок російського удару дістали поранення 12 людей – усі вони були залучені до збору врожаю, повідомляє Сумська обласна прокуратура у фейсбуці. Їх ушпиталили в Охтирську та Тростянецьку лікарні. У Тростянецькій лікарні медики розповіли: частину поранених повезли лікуватися у медзаклади на захід країни.

Новости Украины