Рятувальники Житомирщини застерігають обігріватись безпечно

Рятувальники спільно з працівниками органів місцевої влади провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян Чуднівської та Радомишльської громади Житомирського району щодо дотримання правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення та електронагрівальних приладів. Про це повідомили у пресслужбі У ДСНС в Житомирській області.

Особливу увагу приділили людям похилого віку та одиноким людям.

Фахівці Служби порятунку наголошували на тому, що під час обігріву не варто не забувати про правила пожежної безпеки. Наприклад, не вмикати кілька електроприладів в одну розетку, не залишати їх без нагляду та не сушити на них одяг. Що стосується пічного опалення, то слід пам’ятати, що під час експлуатації пічного опалення не допускається залишати печі, які топляться, без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям, сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали тощо.

Користуючись нагодою, рятувальники нагадали співрозмовникам і про правила поводження з вибухонебезпечними предметами, що в умовах жорстоких реалій сьогодення в Україні є дуже актуальними.

Під час проведення роз’яснювальної роботи усім вручались пам’ятки із застережливою інформацією.

Джерело

Новости Украины