Роман Зозуля: «У рашистської плісняви немає жодного шансу!»

Колишній форвард київського «Динамо» та збірної України Роман Зозуля — про річницю повномасштабного нападу Росії на Україну.

Роман Зозуля: «У рашистської плісняви немає жодного шансу!»

Роман Зозуля

«Рік. Одна історія на всіх з мільйонами особистих. Кілометрові затори на дорогах і кілометрові черги до військкоматів. Страх, який з кожною хвилиною кристалізувався в непокірну лють. Ніхто тоді не знав достеменно, що і як робити, але весь цей хаос працював, як годинниковий механізм.

З того ранку пам’ятаю лише 1 фразу: «Почалась повномасштабна війна», далі — телефонний дзвінок тривалістю у 365 днів. Броніки, каски, форми, аптечки, дрони, автомобілі, швидкі, реанімобілі і будь-що, чого потребують наші захисники.

День, який розділив життя на «до» і «після». День, який пофарбував весь цивілізований світ у синьо-жовті кольори. День, який чітко відмежував людей від істот. День, з якого почався відлік до нашої перемоги.

За цей рік ми стали дійсно незламними, але не бездушними. І біль від втрати наших найкращих людей нічим не заглушити. Помстимося за кожного і повернемо все, що по праву належить нам.

Дякую усім нашим військовим, медикам, рятувальникам, волонтерам, енергетикам і кожному українцю, який бореться за нашу свободу. Ви усі Герої! У рашистської плісняви немає жодного шансу! Разом вистояли! Разом переможемо!» — написав Зозуля у своєму Facebook.

Джерело

Новости Украины