Росія планує посилити ракетні удари, американцям краще негайно виїхати з України – США


Росія планує посилити ракетні удари, американцям краще негайно виїхати з України – США

Фото: Посольство США в Україні

Офіційний представник американського уряду, який побажав залишитися анонімним, застеріг: «найближчим часом» країна-окупант Росія нібито планує завдати нових ударів по цивільній інфраструктурі та урядових об’єктах України. Ця інформація, повідомив співрозмовник Reuters, отримана від розвідки.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«У нас є інформація, що Росія активізує зусилля з метою завдати ударів по цивільній інфраструктурі України та держустановах найближчими днями», – сказав чиновник.

Він додав, що з урахуванням «послужного списку РФ в Україні», офіційний Вашингтон «занепокоєний загрозою, що зберігається, яку російські удари становлять для цивільного населення і цивільної інфраструктури».

Читайте також: Лукашенко запевнив селян: Ви не думайте, що я тут планую якийсь напад на Україну

Одночасно з цим застереженням Держдепартамент США випустив попередження про можливе посилення ракетних ударів та інші зловмисні дії росіян найближчими днями.

«Посольство США закликає громадян США покинути Україну зараз, використовуючи приватний транспорт», – попередили дипломати.

  • 27 липня у Вашингтоні заявили про плани Москви щодо анексії півдня України: «Нам відомий наступний крок Росії – відповімо швидко і суворо».
  • 19 серпня у глави МЗС РФ Лаврова заявили про «супертривожний момент втягування США у війну» – на Банковій відповіли.

Джерело