Росія просить у США видати візу Лаврову


Росія просить у США видати візу Лаврову

Сергій Лавров (фото — ЕРА)

Країна-агресор Росія зажадала від США видати візи голові МЗС РФ Сергію Лаврову та іншим членам російської делегації для участі у Генасамблеї ООН у Нью-Йорку. Про це заявив російський посол у Вашингтоні Анатолій Антонов, повідомляє російський пропагандистський ресурс Інтерфакс.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Можна з упевненістю сказати, що ми хотіли б бачити Сергія Вікторовича Лаврова на Генеральній асамблеї ООН», – сказав Антонов.

Посольство РФ, за його словами, звернулося до Білого дому та Держдепартаменту «з вимогою виконати зобов’язання країни, на території якої базується штаб-квартира ООН, і негайно видати візи міністру та всім членам російської делегації».

Російський посол сказав, що Москва й надалі наполягатиме на забезпеченні безперешкодного в’їзду представників РФ, які беруть участь у заходах 77-ї сесії Генасамблеї ООН.

  • У Росії зафіксовано ажіотажний попит на оформлення шенгенських віз на тлі інформації про майбутні візові обмеження для громадян РФ.
  • Данія готова розглянути можливість запровадження обмежень на видачу громадянам Росії туристичних віз, якщо це рішення не буде ухвалено на рівні Євросоюзу.

Джерело